marți, 24 iulie 2012
About...
Salutare internaţiune.Prin acest mesaj,va zic că pute-ţi posta întrebări la care să răspund.Şi nu,nu voi face blogul mai aşa să îl încarc cu toate prostiile.Îl voi lasă aşa cum e.Dacă vreţi să vă răspund la întrebări,lăsa-ţi un comm la acest mesaj.Şi de acum,voi face 2,3 posturi pe zii,atât.
luni, 23 iulie 2012
Ţara noastră frumoasă care este maltratată de catre nişte proşti fară şcoală
Am revenit cu alte postări.Internatiune,nu vi s-a întâmplat ca parinţii voştri să fie obseda-ţi de politică?Poate,dar dacă vă uita-ţi un pic la televizor la Realitatea sau mai ştiu eu unde,vă plictisi-ţi după câteva minute..Ei,eu mi-am făcut curaj şi m-am uitat,şi am realizat că ţara noastra este condusă de un tulcean jegos..care îi are la degetul mic pe toţi în momentul astă.Când eram mai mic,mi se spunea că noi,viitoru poate schimbăm ceva in ţara,atunci intrebam:De Ce?Iar acum am realizat ,,WHY?".Pentru că toţi dăm bani la guvern şi preţurile tot urcă.Bănuiesc că vi s-a întâmplat ca parinţii să va fii spus:,,Nu ţi-l cumpăr că e prea scump";Exact.Din cauză că măgarii aştia măresc preţurile de pe zii pe alta.Iar acum noi,tineretul,trebuie să ne ridicăm si să schimbăm ţara asta în bine.Uita-ţi ce fac parlamentarii:http://www.mediafax.ro/social/andronescu-despre-acuzatiile-de-plagiat-la-adresa-lui-ponta-cazul-s-a-incheiat-aici-9896726 şi apoi ascund totul...+ Domn' Antonescu promiţând că va schimba ţara mai ceva ca Băsescu:http://www.crinantonescu.ro/.Pe naiba,ţara asta o să fie schimbata doar de noi,viitorul.:)
The End :D
The End :D
Seriale de tube....
În primul rând,salutare allz.Început în forţă pentru blogul meu.Azi vom vorbi despre 2 seriale care fac multe vizuri şi pe tube şi pe siteurile lor.Vom incepe cu Doza De Haş(DDH).Clasicul si marele Vlogăr si Tubăr Mikey H. şi-a făcut un serial de tube cu care are mare succes.Aveţi aici o poză cu Mikey şi cu doza...Şi vă voi da aici şi linkurile care duc la doză...dozadehas.com ; www.youtube.com/dozadehas ; www.facebook.com/dozadehasAl doilea serial e clasicul Robotzi...
Cei doi roboţei MO şi FOCA(Fabricat Original Cu Aluminiu) au un mare succes.Ajun-şi la al treilea sezon,ei încă mai au succes.
Cei doi se pot gasi la :www.creativemonkeyz.com--->Show---->RoBoTzI
Ei bine,eu doar la acestea mă uit,aşa că presupun că sunt cele mai cool seriale :P
Abonați-vă la:
Postări (Atom)