Am revenit cu alte postări.Internatiune,nu vi s-a întâmplat ca parinţii voştri să fie obseda-ţi de politică?Poate,dar dacă vă uita-ţi un pic la televizor la Realitatea sau mai ştiu eu unde,vă plictisi-ţi după câteva minute..Ei,eu mi-am făcut curaj şi m-am uitat,şi am realizat că ţara noastra este condusă de un tulcean jegos..care îi are la degetul mic pe toţi în momentul astă.Când eram mai mic,mi se spunea că noi,viitoru poate schimbăm ceva in ţara,atunci intrebam:De Ce?Iar acum am realizat ,,WHY?".Pentru că toţi dăm bani la guvern şi preţurile tot urcă.Bănuiesc că vi s-a întâmplat ca parinţii să va fii spus:,,Nu ţi-l cumpăr că e prea scump";Exact.Din cauză că măgarii aştia măresc preţurile de pe zii pe alta.Iar acum noi,tineretul,trebuie să ne ridicăm si să schimbăm ţara asta în bine.Uita-ţi ce fac parlamentarii:http://www.mediafax.ro/social/andronescu-despre-acuzatiile-de-plagiat-la-adresa-lui-ponta-cazul-s-a-incheiat-aici-9896726 şi apoi ascund totul...+ Domn' Antonescu promiţând că va schimba ţara mai ceva ca Băsescu:http://www.crinantonescu.ro/.Pe naiba,ţara asta o să fie schimbata doar de noi,viitorul.:)
The End :D
Niciun comentariu:
Trimiteți un comentariu